Definitieve streep door carnaval 2021

8 november 2020
Deze week hebben de besturen van de vier carnavalsverenigingen in Nuenen, Gerwen en Nederwetten besloten om komend jaar geen traditioneel carnavalsprogramma te organiseren.
De huidige situatie èn de verwachting dat de komende maanden geen grote feesten georganiseerd kunnen worden, maken dat de besturen tot dit besluit zijn gekomen. Carnaval op anderhalve meter kan niet georganiseerd worden zoals carnaval bedoeld is. Dit betekent dat komend seizoen de gehele programmering rondom carnaval voor jong en oud komt te vervallen.
Het laatste nieuws
Jassen container
Baal jij ook altijd zo als je je jas in de kroeg weer eens kwijt bent? Dan hebben wij nu de oplossing! Een jassen container in het Park tijdens carnaval!
Kleurplaat Optocht
Ook aan de kleintjes wordt gedacht met carnaval! Wat dacht je van deze prachtige kleurplaat! Deze staat ook in de carnavalskrant. Download ‘m hier!
Huisregels
Hoe zorgen we er samen voor dat carnaval leuk, gezellig én veilig verloopt? Lees hier alles over onze huisregels, dan maken we er één groot feest van!
Optocht: het goat aan!
Het goat aan! De optocht van C.V. De Dwèrsklippels is in volle voorbereiding. Lees hier verder voor alle informatie.
In Memoriam: Piet Verhees
Maandag 9 januari j.l. is ons erelid Piet Verhees overleden. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Lees hier verder.
Informatie kaartverkoop
Vanaf wanneer kan je kaartjes kopen voor welk evenement? Check hier om alle informatie te lezen.