VRIJDAG Schôn Vrouwkes Avond !

07 Februari 2018
Pakken klaar? Misschien nog de laatste puntjes op de i zetten.
We kijken er naar uit om jullie vrijdagavond  in vol ornaat te ontmoeten. Om 20.11 uur zien we jullie graag in het Klooster, waar de Schôn Vrouwkes Avond 2018 van start zal gaan. Nadat we het feest hier goed opgestart  hebben hossen we naar Ons Dorp. Vanuit Ons Dorp gaan we dan in polonaise naar Bar Van Gogh en dansen daarna  Schafrath binnen. Om 23.00 uur starten we met de catwalk in het Klooster. De laatste kans om je moment in de schijnwerpers te pakken!  Én de jury in te pakken.
Om 24.00 uur zal onze Prins Hospitalis met zijn adjudanten de prijzen uitreiken. Vanaf dit tijdstip zijn ook de mannen weer welkom.
Nog even dit; Schon vrouwkes gedragen zich ook als schon vrouwkes.  Ook al ben je een diva, het  meenemen van eigen  alcohol in de kroeg past daar niet bij.

We maken en samen een Diva Dwèrs feest van! Tot vrijdag!

Klik hier voor meer info